Zobacz Zdjęcia

Więcej aktualnych zdjęć w mojej galerii na Facebook:
Sesja Anny i Marcina  ; Asia i Przemek ;
Lidia i Łukasz ; Monika i Piotr

….

 

Akcja: Nie kradnij zdjęć! Akcja: Nie kradnij zdjęć!

7 myśli w temacie “Zobacz Zdjęcia”

  1. Fotografie mówią same za siebie, dlaczego spośrf3d wszystkich ofert rynkowych wybieramy właśnie Was. Widać tu Waszą pasję, talent, kreatywność. I mogłabym wiele tu pisać !!! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, nigdy tego nie zapomnimy!z tej 10-tki 3, 6, 9 i 10 )))))))))) i wiele innych

  2. Zdjęcie pierwsze od góry świetne tło, nadaje niesamowity klimat zdjęciu i podkreśla radość rodziców (przynajmniej ja tak to widzę) Zdjęcie nr 6 piękna tekstura i oczywiście cudne zdjęcie (jak ja kocham to w jaki sposób ukazujecie ludzkie emocje)

  3. Małgosia – Niech kwiaty Dziś kwitną barwą dnia,Niech dla Was świerszcz na skrzypcach gra.Niech śpiewa Wam słowików chór,Niech zorza tka z serduszek wzór.Niechaj obrączki blaskiem lśnią,Niech pełne szczęścia serca drżą.Nenufar bukiet, kryształ dnia,Niesie Wam dziś poranna mgła.To był naprawdę bajkowy ślub, coś nieprawdopodobnie niepowtarzalnego!I ja tam byłam, miód i wino piłam i nigdy nie zapomnę! Super! 27 lipca 2012

  4. Natalia – Mnie czeka to za dwa lata, ale oglądając Wasz materiał aż zapragnęłam aby było to jutro cóż za naturalność, zero pozowania, czyli to, co uwielbiam!

  5. – To tylko dowodzi tego, że dla fotografa ślubnego nic nie jest niemożliwe!;) Piękne zdjęcia, choć wyobrażam sobie jak musieliście się przy tym nabiegać Zainspirowaliście mnie!

  6. – Było mnie zabrać He he. Zdjęcia miodzio! Dał bym wszystko, żeby móc zobaczyć jak sobie radziliście i na drugi dzień przyjechałbym z żoną też zrobić auto-plener.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.